hasici@sdhnenakonice.cz | facebook.com/sdhnenakonice | Obec Věrovany

Děkujeme za Vaši návštěvu na soutěži v Nenakonicích!

Soutěž byla zařazena do Okresní ligy MH Olomouc

8. června 2014
v Nenakonicích (část obce Věrovany), areál malé kopané

Výsledky soutěže

Výsledky obsahují i časy jednotlivých proudů

Přípravky
Mladší žáci
Starší žáci

Fotografie ze soutěže

Fotogalerie - Liga MH v Nenakonicích

Poděkování

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili soutěže v Nenakonicích zařazené do Okresní ligy Mladých hasičů Doufáme, že se Vám u nás líbilo a přijedete na některou z našich dalších akcí.

Poděkování patří také občanům obce Věrovany (místní část Nenakonice) za pochopení a uvolnění komunikace na návsi, velice to pomohlo při organizování parkování a průjezdu hasičských vozidel.

Velké díky patří také všem, kteří se zapojili do organizace, včetně rodinných příslušníků a přátel .našich členů. Jmenovitě děkujeme také hasičům z Doloplaz za půjčení druhé časomíry a panu rozhodčímu z Trusovic.

Neobešli bychom se bez značné podpory sponzorů, obce Věrovany a provozovatelů obou areálů, kde se soutěž konala. Za podporu děkujeme také ostatním okolním sborům, kteří nám vypomohli a zapůjčili další vybavení. Všem ještě jednou velké díky!

O soutěži

Kategorie: přípravka, mladší žáci, starší žáci
Disciplína: požární útok - proběhne dle směrnic Okresní ligy MH

Podrobnější mapa areáu a okolí (včetně orientačních bodů a vymezení parkovišť) Příjezdová cesta - mapa